Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.

Regulamin forum

1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Wyślij odpowiedź

STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 16:38

Witam! A więc przejdę do rzeczy. Kupiłem nowy komputer i nie miałem zainstalowanych sterowników graficznych. Przysłano również wraz z komputerem płyte nvidia GeForce, lecz nie moge z tej płyty nic zainstalowac ponieważ sie nie da... Przysłali mi tez płyte gigabyte tez niewiem o co chodzi bo nic nie chce sie zainstalowac ...
Parametry komputera to:
Producent systemu: Gigabyte Technology CO.
Model systemu: G31M-S2L
Bios: Adward Modular BioS v6,00PG
Procesor: Intel Pentium III Xeon (4 CPUs), ~2,3GHz
Pamięć: 3070MB RAM
Prosze o pomoc w zainstalowaniu sterownikow bo zadna gra mi nie chodzi ;( Z Gory dzięki ;)!

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 17:00

Sterowniki do karty graficznej Nvidia są tu: http://www.instalki.pl/sterowniki/downl ... eware.html . Ściągnij je i zainstaluj.

Zobacz też: PPM na Mój komputer >> Zarządzaj >> Menedżer urządzeń i zobacz czy nie masz innych wykrzykników

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 17:25

No to co śćiągłem nic nie dalo... instalowalo sie zaledwie 1-dną sekundę. a te wykrzykniki mam trzy: Kontroler Ethernet, Kontroler wideo (zgodny z VGA), PCI Device. Niewiem co to znaczy

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 17:53

Zainstaluj kolejno sterowniki:
- chipset
- VGA
- LAN
- audio

Jeżeli chcesz to możemy znaleźć także sterowniki do karty graficznej. Podaj nam tylko dokładnie model. Jeżeli nie wiesz jak to sprawdzić, ściągnij program Everest.

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 19:41

ok dzięki ;). Teraz sterowniki do karty graficznej z tego programu everest nic nie pisze o modelu karty ;/
w ogóle nic nie piszę o karcie
Ostatnio edytowany przez Bozz, 27 Gru 2008, 20:33, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Łączenie postów

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 20:38

Nazwę i model karty znajdziesz w zakładce "Podsumowanie" lub dokładniejsze informacje - "Ekran" (Everest)

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 22:49

klkialem podsumowanie i ekran nie ma nawet słowa karta graficzna :shock: :cry: :?

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 22:58

NVIDIA® GeForce 9600GT 1024MB DDR3/256bit to moze to ??

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 22:59

to ze strony allegro gdzie kupowalem kompa

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 23:05

Jesteś pewien, że to napewno twoja karta :?: Lepiej sprawdź dokładnie, a ściślej ujmując: PPM na pulpit - Właściwości - Ustawienia - a tam jest napisane "Ekran: Monitor (nazwa monitora) na (nazwa karty graficznej)". Podaj to co tam jest.

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 23:11

tam nie pisze nic. ja tylko te parametry wziolem tam gdzie kupywalem kompa, a aktualne sterownik ktory mam to jakis dla windows podstawowy vgaSave wiec nie wiem o co chodzi

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 23:12

tam nie pisze nic. ja tylko te parametry wziolem tam gdzie kupywalem kompa, a aktualne sterownik ktory mam to jakis dla windows podstawowy vgaSave wiec nie wiem o co chodzi a to link ze strony gdzie kupywalem kompa tam sa parametry http://www.allegro.pl/item496757838_int ... 750gb.html

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 23:15

Jeżeli to rzeczywiście twój komputer to odinstaluj aktualny sterownik graficzy poprzez Menadżer urządzeń i zainstaluj te ze strony producenta.

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 23:19

ale tam nawet nie pisze ze sa karty graficzne heh smieszny ten komp jest... Nie jestem tępy jezeli chodzi o kompy i nigdy nie mialem problemu z instalacja jakichkolwiek sterownikow a tera jak mam nowego kompa to ja nie wiem co z nim jest ;/

Re: STEROWNIKI GRAFICZNE

27 Gru 2008, 23:22

Zrób screen z Menadżera zadań (rozwiń wszystkie gałęzie) i daj to na forum.
Wyślij odpowiedź