WhatsApp – przełomowa zmiana, na którą czekają użytkownicy

Piotr MalinowskiSkomentuj
WhatsApp – przełomowa zmiana, na którą czekają użytkownicy
{reklama-artykul}
WhatsApp to coraz popularniejszy komunikator, lecz w pewnych aspektach niezbyt przystosowany do dzisiejszych realiów. Deweloperzy nie ustają jednak w trudach i regularnie wprowadzają do niego aktualizacje mające na celu jego unowocześnienie. Nie inaczej jest i tym razem.

Wyczekiwana funkcja już niedługo

Najnowszy raport WABetaInfo nie pozostawia złudzeń – już niedługo w WhatsApp pojawi się opcja skorzystania z jednego konta na maksymalnie czterech urządzeniach. Do tej pory proces korzystania z usługi na np. komputerze i smartfonie jednocześnie był niezwykle uciążliwy. Na szczęście problemy zostaną zażegnane.

Co ciekawe, aplikacja wzbogaci się o interfejs pozwalający na zarządzanie wszystkimi połączonymi sprzętami. Ze zrzutów ekranu wynika, iż całość prezentować się będzie podobnie do tego, co od dawna zaimplementowane jest chociażby w Spotify.

whatsapp android 1Źródło: WABetaInfo

Jak zostanie rozwiązana kwestia aktywacji innych urządzeń? W tym celu zostanie wygenerowany specjalny kod, który zostanie wysłany do użytkownika za pomocą SMS-a lub wiadomości na czacie WhatsApp. Nie jest to jeszcze jednak jeszcze w pełni wiadome, gdyż funkcja nie jest jeszcze sfinalizowana w swojej wczesnej wersji.

Tak czy inaczej – naprawdę świetną informacją jest to, że zespół odpowiedzialny za „zielony” komunikator w końcu zdecydował się na wdrożenie tak ważnej i w zasadzie podstawowej funkcji. Nie pozostaje więc nic innego jak oczekiwać na jej publiczną implementację.

Źródło: WABetaInfo / Foto. pixabay.com (Webster2073)

Udostępnij

Piotr MalinowskiDziennikarz z pasji i wykształcenia. Jest związany z popularnymi serwisami branżowymi, gdzie od siedmiu lat publikuje treści o nowych technologiach, gamingu oraz „ludziach internetu”. Fascynuje go wpływ influencer marketingu na społeczeństwo oraz szeroko pojęte przyczyny i skutki nierówności społecznych. Prywatnie fan powieści/filmów grozy, gier studia Piranha Bytes, podcastów kryminalnych, dobrej kawy oraz rowerowych wycieczek.